Zaproszenie na szkolenie dla projektantów – Kraków 28/02/2019

Serdecznie Państwa zapraszamy na szkolenie dla projektantów. Chcielibyśmy Państwu przybliżyć zasady dobierania urządzeń grzewczych dla obiektów wielokubaturowych, jak również nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów detekcji gazów. Program szkolenia daje możliwość swobodnej dyskusji i indywidualnych rozmów podczas poszczególnych paneli.

Termin:  28/02/2019 , godz. 11:00-15.00

Miejsce: Hotel Qubus, Kraków, ul. Skierniewicka 18

Prelegenci oraz tematy prezentacji:

Barbara Kowalczyk (Systema Polska Sp. z o. o.)
Zasady wymiarowania promienników podczerwieni i nagrzewnic gazowych w budynkach wielkokubaturowych oraz obowiązujące rozporządzenia komisji EU w zakresie ErP 2018.

Joanna Dębowska (Gazex Sp. z o. o.)
Aspekty prawne i techniczne projektowania systemów detekcji gazów zabezpieczających instalacje gazu ziemnego lub propan-butanu dla celów grzewczych i technologicznych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie udziału najpóźniej do 22 lutego 2019 do Pana Sławomira Gruszczyńskiego telefoniczne: 607 667 440 e-mailowo: sg@systemapolska.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza:

 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Dodatkowa wiadomość (opcjonalnie)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych wyżej, przez Systema Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Długa 5, w celu przeprowadzenia szkolenia. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż przysługuje mi prawo cofnięcia zgody, dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.