SYSTEMA W SKRÓCIE

Grupa Systema

Systema naśladuje naturę. To slogan, który najtrafniej określa filozofię firmy od początku rozpoczęcia działalności. Obserwacja praw fizyki i natury, świadome dążenie do oszczędzania zasobów naturalnych motywuje firmę do ciągłego doskonalenia produktów, ich jakości oraz niezawodności. Tworząc nowe rozwiązania wsłuchujemy się w słowa i analizujemy potrzeby naszych klientów. Pasja, intuicja i ciężka praca oraz ciągłe dopasowywanie się do potrzeb zmieniającego się środowiska to filary, które tworzą markę Systema.


Misja

Misją firmy Systema jest zogniskowanie jej zaangażowania w rozwój badań i promocję przyjaznych oraz bezpiecznych dla środowiska energooszczędnych rozwiązań dla przemysłu przy jednoczesnym współdziałaniu z partnerami biznesowymi.


20 lat w Polsce, 32 lata działalności

Firma Systema SpA. została założona w 1986 roku we Włoszech. Systema Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Obecnie jest głównym centrum produkcyjnym grupy Systema zarówno w obszarze ogrzewania podczerwienią jak i nadmuchowego. W skład grupa Systema wchodzi obecnie kilka oddziałów zarówno w Europie, jak i na świecie.