Oferty pracy

budynek producenta promienników SYSTEMA

Aktualne oferty pracy w firmie Systema Polska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Lokalizacja:
1. Zduńska Wola

Zakres obowiązków:

• sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów;
• odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami
sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym;
• odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami,
rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych;
• przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków
oraz instytucji zewnętrznych;
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
• kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Główny księgowy powinien mieć kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego oraz posiadać znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego.
Mile widziane są również dodatkowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenie (CV + list motywacyjny) prosimy wysłać na adres: systema@systemapolska.pl wpisując w tytule maila: „Praca - księgowa”

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833)”.

Konstruktor - projektant SolidWorks

• Projektowanie urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, tworzenie dokumentacji
konstrukcyjno-technologicznej.
• Modyfikowanie urządzeń zgodnie z wymaganiami klientów
• Nadzór nad realizowanymi projektami
• wykształcenie kierunkowe Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
• doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń
• dobra znajomość programu SolidWorks (w szczególności arkusz blach) oraz AutoCAD
• wiedza z zakresu konstrukcji, obróbki blach, wytrzymałości materiałów.
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość j. angielskiego

Zgłoszenie (CV + list motywacyjny) prosimy wysłać na adres: systema@systemapolska.pl wpisując w tytule maila: „Praca - Konstruktor SolidWorks”

INŻYNIER DO SPRAW SPRZEDAŻY

(branża grzewczo-wentylacyjna)

1. (woj. wielkopolskie) Poznań
2. (woj. dolnośląskie) Wrocław
3. cała Polska

realizowanie planów sprzedaży
nadzór nad rynkiem nowych i wtórnych inwestycji w regionie
doradztwo techniczne w zakresie doboru, wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z biurami projektowymi i projektantami, generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami
pozyskiwanie nowych klientów w postaci biur projektowych, punktów sprzedaży i dystrybutorów, instalatorów, generalnych wykonawców.

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe techniczne – tytuł inżyniera, preferowany kierunek: inżynieria środowiska/ chłodnictwo/klimatyzacja/wentylacja
doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami
umiejętność dokonywania obliczeń w celu doboru urządzeń i wsparcia procesu tworzenia oferty/projektu
prawo jazdy kat. B
znajomość oprogramowania AutoCAD
znajomość j. angielskiego
skuteczność

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
samochód służbowy/laptop/telefon

Zgłoszenie (CV + list motywacyjny) prosimy wysłać na adres: systema@systemapolska.pl wpisując w tytule maila: „Praca - inżynier ds. sprzedaży”