Blog

Promienniki podczerwieni dla magazynów i hal produkcyjnych – czyli jak nie przepłacać za ogrzewanie?

Promienniki podczerwieni w nowoczesnej formie współpracują z systemami sterowania, dzięki czemu w każdej sytuacji łatwiej dostosować temperaturę do zmieniającej się sytuacji.

Nagrzewnice powietrza gazowe – modele EOLO Systema Polska

Z pozoru proste rozwiązanie ogrzewania nadmuchowego poprzez nagrzewnice gazowe,  wymaga oprócz właściwego doboru szeregu komponentów, tak aby otrzymać końcowy produkt – nagrzewnice powietrza gazowe.

Nagrzewnice powietrza gazowe – elastyczna seria nagrzewnic gazowych EOLO firmy Systema Polska

Odpowiedzią na wymagania wszystkich uczestników procesu od powstawania inwestycji, aż po utrzymanie w ruchu urządzeń jest najnowsze portfolio nagrzewnic firmy Systema Polska – nagrzewnice powietrza gazowe EOLO.

kurtyna powietrzna

Kurtyny powietrzne – rozwiązanie Systema na ograniczenie strat ciepła w budynkach przemysłowych

Ogrzewanie powierzchni średnio i wielkokubaturowych wymaga zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań, w celu zminimalizowania kosztów eksploatacji obiektów.

Promienniki gazowe – Systema Polska lidera w ogrzewaniu promiennikowym

W ogrzewaniu promiennikowym wykorzystuje się zjawisko promieniowania podczerwienią. W taki sam sposób Słońce ogrzewa Ziemię.

Ogrzewanie promiennikowe

Promienniki podczerwieni INFRA – zasada działania

Promienniki podczerwieni wykazują najmniejszą bezwładność cieplną spośród wszystkich systemów grzewczych. Przyjemne ciepło pochodzące od rozgrzanego źródła odczuwalne jest już po krótkiej chwili od włączenia urządzenia.