Serwisant

Industry 4.0

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie uruchomień urządzeń grzewczych,
  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek,
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom,
  • Sporządzanie protokołów powykonawczych,
  • Praca na wysokościach,
  • Wyjazdy służbowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne: elektryczne, automatyczne lub pokrewne),
  • Uprawnienia SEP (podstawowa znajomość elektryki – automatyki).
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność (praca mobilna),
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Zdolność do pracy powyżej 3m.

(Mile widziane):

  • Uprawnienia UDT IP,
  • Doświadczenie z urządzeniami z sektora HVAC,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Regulowany czas pracy,
  • Intensywny cykl szkoleń bezpośrednio w miejscu produkcji urządzeń,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, dynamicznej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Samochód służbowy,
  • Telefon służbowy,
  • Dobrą atmosferę i współpracę.