SERWISANT – SYSTEMA POLSKA

Zakres obowiązków:

  • Uruchomienia i naprawy bieżące promienników i nagrzewnic gazowych,
  • podróże służbowe

Nasze wymagania:

  • Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi/napraw urządzeń gazowych, elektrycznych.
  • Prawo Jazdy Kat. B
  • Mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Regulowany czas pracy
  • Samochód służbowy
  • Intensywny cykl szkoleń bezpośrednio w miejscu produkcji urządzeń.
  • Możliwości rozwoju
  • Dobrą atmosferę i współpracę

KIEROWNIK PRODUKCJI

  • Kompleksowa organizacja produkcji
  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
  • Planowanie i koordynowanie prac podległego personelu
  • Wdrażanie odpowiednich rozwiązań zarządzania produkcją
  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji i zestawień kosztorysowych
  • Przestrzeganie założeń budżetowych
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • Dbanie o wysoką jakość produkcji
  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji
  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych
  • Komunikacja z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najchętniej w zakresie technologii produkcji, automatyki i mechanik)
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją (mile widziane urządzeń technicznych)
  • Doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi
  • Wiedza z zakresu norm ISO

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w siedzibie „Systema Polska”
  • Możliwość rozwoju
  • Dobrą atmosferę  i współpracę
  • Szkolenia

Uwaga!  W związku z obecną sytuacją epidemii Koronawirusa w Polsce prosimy o wysyłanie CV e-mail-em, lub poprzez stronę internetową.