Systema w skrócie

Systema Polska Sp. z o.o.

Systema Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku, jako oddział handlowy firmy Systema Sp.A. Obecnie jest główną linią produkcyjną grupy Systema zarówno w obszarze ogrzewania podczerwienią jak i nadmuchowego prowadząc jednocześnie działalność handlową. W skład portfolio firmy wchodzą: promienniki podczerwieni, pasy promieniujące, nagrzewnice, Roof-top-y oraz szereg produktów komplementarnych jak i akcesoriów.


Grupa Systema

Systema naśladuje naturę. To slogan, który najtrafniej określa filozofię firmy od początku rozpoczęcia działalności. Obserwacja praw fizyki i natury, świadome dążenie do oszczędzania zasobów naturalnych motywuje firmę do ciągłego doskonalenia produktów, ich jakości oraz niezawodności. Tworząc nowe rozwiązania wsłuchujemy się w słowa i analizujemy potrzeby naszych klientów. Pasja, intuicja i ciężka praca oraz ciągłe dopasowywanie się do potrzeb zmieniającego się środowiska to filary, które tworzą markę Systema.


Misja

Misją firmy Systema jest zogniskowanie jej zaangażowania w rozwój badań i promocję przyjaznych oraz bezpiecznych dla środowiska energooszczędnych rozwiązań dla przemysłu przy jednoczesnym współdziałaniu z partnerami biznesowymi.