Webinaria

Webinaria firmy Systema Polska.

Zapisz się

Systema Polska wraz z firmą Gazex organizuje wspólnie webinaria od lipca br.

Najbliższe seminarium odbędzie się 03.12.2020r.

Kolejne seminarium odbędzie się w styczniu 2021 r.

Tematy przewodnie:

Systema: Zmiany w portfolio produktów Systema oraz dostosowanie produktów do obowiązujących wymogów Rozporządzeń UE odnośnie eco-projektu ErP2021.

Gazex : Współpraca systemów detekcji gazów z infrastrukturą wewnętrzną budynków – instalacja gazowa, wentylacja, klimatyzacja, SSP, BMS.

Prosimy o zapisywanie się poprzez naszą stronę www. Zapisy na e-mail, czy telefoniczne będą kierowane ponownie na naszą stronę www z uwagi na obowiązujące przepisy RODO.

 

Poprzednie webinarium:

  • 2 lipca 2020, temat przewodni: Zasady wymiarowania promienników podczerwieni rurowych w budynkach wielkokubaturowych.
  • 24 września 2020, temat przewodni: : Portfolio nagrzewnic gazowych powietrza i zasady ich wymiarowania w budynkach wielkokubaturowych.
  • 22 października 2020, temat przewodni: Portfolio nagrzewnic gazowych powietrza typu Roof-top i zasady ich wymiarowania w budynkach wielkokubaturowych.

 

Wszystkich zainteresowanych nagraniem z webinarium prosimy o kontakt na e-mail: marketing@systemapolska.pl  

Zapisz się już dzisiaj!

Szanowni Państwo,
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy o obowiązujących zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przekazanych nam w przesłanym do nas mailu lub formularzu kontaktowym (klauzula informacyjna).